Zobrazuji všech 8 výsledků

 • DR.COFFEE F10

  42990  s DPH

  Skvělý kávovar v kompaktním provedení

   

  Dr.Coffee F10 nabízí vše potřebné pro zaměstnance ve malé a střední kanceláři. Kompaktní a robustní vzhled dobře ladí s keramickými mlýnky a spařovací jednotkou až na 16 gramů kávy. Kávovar se umisťuje na kuchyňskou desku. Budete překvapení, jak fantastické zážitky vám přinese.

   

  Přístroj disponuje 7” dotykovou obrazovkou s nabídkou až 24 kávových specialit, a to vše pouze stisknutím tlačítka. Nejde ale jen o jednoduché ovládání – v kávovaru se i velmi snadno doplňují suroviny, a to díky kompaktním rozměrům a zásobníku na kávová zrna o kapacitě 500 g. Inovativní mlýnek má dvě plochá keramická ostří, která dokonale rozdrtí kávová zrna na prášek konzistentní jemnosti, takže se z každé kávy uvolní všechny jedinečné chutě.

   

  Přístroj disponuje 4litrovou nádržkou na vodu.

   

 • DR.COFFEE F11 BIG – AUTOMATICKÝ KÁVOVAR

  47990  s DPH

  DR.COFFEE F11 BIG

  Vyšší třída pro náročné

   

  Dr.Coffee F11 nabízí vše potřebné pro zaměstnance ve střední a velké kanceláři. Kompaktní a robustní vzhled dobře ladí s keramickými mlýnky a spařovací jednotkou se dvěma režimy uvnitř. Kávovar se umisťuje na kuchyňskou desku. Budete překvapení, jak fantastické zážitky vám přinese.

   

  Přístroj disponuje 7” dotykovou obrazovkou s nabídkou až 27 kávových specialit, a to vše pouze stisknutím tlačítka. Nejde ale jen o jednoduché ovládání – v kávovaru se i velmi snadno doplňují suroviny, a to díky velkému zásobníku na kávová zrna o kapacitě 1,2 kg. Inovativní mlýnek má dvě plochá keramická ostří, která dokonale rozdrtí kávová zrna na prášek konzistentní jemnosti, takže se z každé kávy uvolní všechny jedinečné příchutě.

   

  Přístroj disponuje obrovskou 8 litrovou nádržkou na vodu.

   

   

 • DR.COFFEE F2 PLUS S

  225990  s DPH

  Velké šálky, super účinnost

  Plně automatický kávovar F2 je určen pro podniky, které hledají vysokou kvalitu a produktivitu, ale mají omezený prostor. V pekárnách, kavárnách a restauracích, hotelech, tanečních sálech a kancelářích připraví kávovar F2-H kávu profesionálního baristického standardu.

  Hlavní přednosti

  Kovová spařovací jednotka s kapacitou 21 g

  Vysokokapacitní spařovací jednotka je koncipována až na 21 g kávy, která doručí prémiovou kávu v každém provozu. Jednotka je koncipována na 300 000 porcí.

  Efektivní předspaření

  Kvalita začíná v prvním šálku. Nastavte si vlastní proces předehřátí s naším profesionálním systémem.

  Dvojité keramické mlecí kameny

  Dva mlýnky mohou pracovat společně nebo nezávisle. Tak tiché. Udrží ve vaší kávě všechny chtě a minimální oxidací. Stále stejná velikost mletí. Konzistentní mlecí výkon až 500 kg.

  9 stupňů hrubosti mletí

  Vyberte si tu správnou velikost mletí a užijte si vaši perfektní kávu.

  Vysokoteplotní šlehání mléka

  60 – 70° C teplota šlehání. Jemná a krémová pěna do posledního doušku.

  Nízká a vysoká teplota

  Vysoký tlak pro espresso. Nízký tlak pro simulaci filtrované kávy.

  100 % čerstvá extrakce

  Čerstvě mletá káva padá přímo do spařovací jednotky k přímé extrakci. Minimalizuje oxidaci. Každý šálek je tak čerstvý, jak jen může být.

  Chytrý 10.1 palcový displej

  Velký kapacitní displej. Nápoj připraví jedním stisknutím tlačítka. Podpora více jazyků.

  Přizpůsobitelné nastavení

  Na dvě stisknutí si můžete přizpůsobit vlastní nápoj, od síly kávy, přes teplotu až po množství mléka. Uložte si váš oblíbený recept a užijte si ho kdy jen budete chtít.

  Automatické čištění

  Kávový a mléčný systém jsou automaticky vyčištěny pokaždé, když se kávovar zapne nebo vypne. Přizpůsobte si čištění dle vlastních potřeb na základě vydaných šálků nebo pracovní doby. Údržba nebyla nikdy snazší.

  Originální nápoje

  Kromě standardní nabídky nápojů si můžete upravit vlastní recepty a vytvořit si tak vaše originální nápoje.

  Dvojité bojlery

  Jednotlivé bojlery pro horkou vodu a páru efektivně zkracují dobu přípravy nápojů a zároveň zachovávají kvalitu jejich přípravy.

  Nezávislá tryska na horkou vodu

  Horká voda na jeden stisk. Ideální na přípravu čaje nebo opláchnutí hrnečků.

 • DR.COFFEE H08 B

  28990  s DPH

  H08 je navržen tak, aby vyhovoval požadavkům na přípravu černé kávy v kancelářských prostorách. Jedná se o 430 mm vysoký, tichý, úsporný kávovar pro přípravu espressa, lunga či americana.

 • DR.COFFEE H2

  22990  s DPH

  Připravte jedinečnou kávu přesně pro vás a pro své blízké

  Tento trendy domácí kávovar na zrnkovou kávu je vybaven funkcí automatického napěnění a čištění. Vychutnejte si svůj latté art u vás doma. Staňte se baristou ve své vlastní domácí kavárně!

 • DR.COFFEE M12

  75990  s DPH

  M12 je pastvou pro oči díky svému 10,1“ plně barevnému dotykovému panelu, zářivému světelnému pásu a kovové textuře. Odnímatelný mléčný systém s nerušící funkcí automatického čištění a skrytou mléčnou hadičkou nabízí snadnou údržbu a lepší hygienu. Ať už se jedná o černou kávu nebo kávu s mlékem, kávovar M12 je pomocníkem v podnikání, který vše usnadňuje.

 • DR.COFFEE MINIBAR

  85990  s DPH

  DR.COFFEE MINIBAR

  Váš spolehlivý barista

   

  Vždycky se dá najít lepší přístroj, než máte, protože dokonalost neexistuje. Ale můžeme o ni usilovat – a k tomu byl zrozen profesionální kávovar Dr.Coffee MINIBAR, který vám připraví kávu jako od zkušeného baristy.

   

  Přístroj disponuje 7,1” dotykovou obrazovkou s rozsáhlou nabídkou kávových specialit, a to vše pouze stisknutím tlačítka. Spařovací jednotka je vyrobené z kovu, takže vám zaručeně dlouho vydrží i při intenzivním komerčním využití. Kávovar nejen nabízí jednoduché ovládání, ale také se v něm velmi snadno doplňují suroviny, a to díky velkému zásobníku na kávová zrna o kapacitě 1,5 kg a zásobníku na instantní směsi. Mlýnek s plochými keramickými čepelemi dokonale rozdrtí kávová zrna na prášek konzistentní jemnosti, takže se z každé kávy uvolní všechny jedinečné chutě.

   

  Přístroj disponuje jak připojením na vodovodní řad, tak i 4litrovou nádržkou na vodu.

   

 • Plně automatický kávovar Dr. Coffee C11L

  29990  s DPH

  Štíhlý a elegantní! Malý automatický kávovar pro domácnosti i kanceláře. Díky velkému chytrému dotykovému panelu a krásnému designu s potlačením hluku je C11 vaším specializovaným baristou ve vaší domácnosti.