KÁVA PRO KAVÁRNY

Každý podnikatel ví, že v úspěšném businessu rozhodují malé detaily. Naše partnerské programy pro kavárny, restaurace, bistra a hotely jsou vytvořené přímo každému na míru. Od profesionálního vybavení, inventáře pro bezproblémový chod, přes naší vlastní výběrovou kávu, reklamní podporu a mnoho dalšího. To vše zabezpečujeme našim partnerům, kteří se rozhodli pro spolupráci s námi.
Každému klientovi se věnujeme zvlášť a pracujeme s ním nejen na začátku, ale po celou dobu našeho partnerského programu.
Brandovaný hrubostěnný porcelán vysoké kvality společnosti CoFa je z Itálie. Je možné jej mýt v myčce nádobí, bez známek poškození. Latté sklenice s vypískovaným logem pochazí z České republiky a splňují naše nejpřísnější kritéria.
Chtěli byste ve vašem provozu radši směs Caffea Arabica a Caffea Canephora se silnou chutí, bez výrazné acidity nebo radši zvolíte 100% Caffeu Arabicu? Nebo obě? Volba je na Vás. My vám rádi pomůžeme s výběrem s ohledem na umístění provozovny, formy přípravy a zákazníky.
Nejsme výhradní distributor žádné značky kávovarů, proto vám dokážeme poradit a vybrat z celé škály profesionálních kávovarů různých značek a mlýnků pro vaší provozovnu.
Mimo jiné se v portfóliu CoFa nachází také bezkofeinová káva, která je zbavena kofeinu vodou a né kyselinou, což z ní dělá jednu z nejkvalitnějších bezkofeinových káv na trhu.
Mají vaši zákazníci rádi horkou čokoládu nebo si dopřejí šálek pravého Srí Lanského čaje? Nebo vsadí na kvalitu sypaných čajů CoFa? To vše a mnoho dalšího nabízíme za zvýhodněné ceny pro naše klienty.
Marketingová a reklamní podpora, školení personálu a základní latté art kurz pro baristy jsou právě to, co nás odlišuje od konkurence. Pravidelně pracujeme na nových akcích, novinkách na trhu a nových produktech.
“Nefunguje kávovar” je ta nejhorší věta pro každého majitele kávárny. S našim partnerským programem se více bát nemusíte. Váš nefunkční kávovar odvezeme, najdeme nevhodnějšího partnera pro opravu, a po dobu opravy vám zdarma propůjčíme náš.


KONTAKTUJTE NÁS NA TEL:  +420 606 079 705
nebo pište na e-mail: info@cofa.cz