O NÁS

COFA Roasting and training center

Pražská kávová instituce COFA roasting and training center vznikla za účelem prodeje kávy a kávovarů do domácností a kanceláří, individuálně do kaváren a restaurací. Poskytujeme profesionální poradenství v oblasti kávy, kávových produktů a kávovarů. Postupně od začátku si budujeme postavení silného partnera v oblasti kávového businessu.

Věříme, že si na naší kávě pochutnáte a oceníte kvalitu kávy, která je vždy výběrová a čerstvě pražená. Jistě oceníte také kvalitní produkty a služby, které Vám nabízíme.

Mimo jiné se COFA roasting and training center stala také novou značkou výběrové kávy s důrazem na kvalitu a čerstvost.

Při budování školicího centra jsme se snažili, aby použité technologie byly co nejmodernější a dobře se vám s nimi pracovalo. Školicí centrum je vybaveno profesionálními kávovary Astoria a profesionálními fresh mlýnky Fiorenzato. Dále u nás naleznete příslušenství a doplňky, v podstatě úplně vše pro Baristy.

Vše pro kávový business na jednom míste.

Celé školíci centrum je navíc připraveno na externí baristické catteringy po celé České republice a Slovensku. Pořádáme pravidelné kávové kurzy na míru pro každého. Od profesionálů, až po začátečníky. Naši lektoři jsou profesionální baristé s dlouholetými zkušenostmi z oboru, s přípravou kávy. U nás budete zkrátka v dobrých rukou.

Školící centrum COFA se také zaměřuje nejen na školení pro celé firmy, kavárenské teamy, přednášky o kávě a speciální školení dle dohody pro hotelové a odborné školy, ale také nabízí poradenské konzultace v oblasti efektivního řízení kavárenského a restauračního provozu a poradenství při zařizování a plánování provozovny.