Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Sirup Bezový květ

  199  s DPH

  Z pečlivě nasbíraných květů bezů černého jsme připravili novinku, která Vás uchvátí svou lehkou a jemnou chutí. „Bezinky″ zažívají comeback a my jsme se rozhodli sirup Bezový květ přidat do sortimentu. Sirup je vhodný na přípravu teplých i studených nápojů. Příjemné aroma těchto bílých květů Vám i zimě navodí atmosféru teplého letního dne.

  Balení: 750 ml/1 kg.

  Složení: třtinový cukr, voda, kyselina citronová, přírodní aroma, extrakt bezového květu, citronový koncentrát, zahušťovadlo: pektiny.

 • Sirup Černý a červený rybíz 70% ovoce

  199  s DPH

  Tu pravou chuť dětství od našich babiček můžete najít v limonádách se sirupem z Černého a červeného rybízu. Výrazná barva a chuť limonády Vás vrátí ke krásným vzpomínkám, osvěží a potěší. Servírovat tuto limonádu doporučujeme s ledovou tříští, či kostkami ledu a samozřejmě čerstvým rybízem pro ozdobu. Vy ještě váháte?

  Limonáda ze sirupu Černý a červený rybíz s ovocným podílem 70 % je to pravé lákadlo pro setkání s přáteli! Sirup je extra hustý, bez umělých barviv, sladidel a konzervantů. Vraťte se s námi do dětství!

  Balení: 750 ml/1 kg.

  Složení: třtinový cukr, voda, černý rybíz koncentrát, červený rybíz koncentrát, citronový koncentrát, zahušťovadlo: pektiny, přírodní aroma.

 • Sirup Citrón – limetka 45% ovoce

  199  s DPH

  Měli jste někdy v dětství pořádnou citronádu od babičky? My jsme ji pro Vás ještě trochu vylepšili. Vyzkoušejte skvělou kombinaci Citron – Limeta, která Vás skvěle osvěží a vykouzlí úsměv na tváři. Sladko-kyselá chuť hustého sirupu Vás dozajista potěší. Například s ledem a kousky citrusových plodů, pro fajnšmekry doporučujeme ještě snítku máty.

  Citron – Limeta tradiční účastníci všech večírků tentokrát v kombinaci s extra hustým sirupem. Již nyní může být na Vašem stole. Vyzkoušejte tento extra hustý sirup, bez  umělých barviv a konzervantů.

  Balení: 750 ml/1 kg.

  Složení: třtinový cukr, voda, citronový koncentrát, limetový koncentrát, citronová dužnina, přírodní aroma, zahušťovadlo: pektiny.

 • Sirup Levandule

  199  s DPH

  Provance tématiku a svazek levandule miluje mnoho z nás. Proto jsme se rozhodli oživit tuto oblíbenou rostlinu a přeneseme ji pomocí hustého sirupu na Váš stůl. Jedinečná a hustá konzistence sirupu osvěží každého.

  Levandule se postupně dostává zpět na stoly v kavárnách, barech a restauracích. Hustý sirup si najde své uplatnění i na Vašem stole při letních oslavách, grilovačkách a nebo večerním posezení u bazénu. Vyzkoušejte tento extra hustý sirup, bez  umělých barviv a konzervantů.

  Balení: 750 ml/1 kg.

  Složení: třtinový cukr, voda, levandulový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina citronová, zahušťovadlo: pektiny, přírodní aroma.

 • Sirup Malina 62% ovoce

  199  s DPH

  Vzpomínáte si na dětství? A na „starou dobrou“ malinovku? Tu si můžete nyní dopřát s extra hustým sirupem s příchutí Maliny. Sirup s malinami si zachovává krásnou sytou barvu a výrazné malinové aroma.

  Nejvíce chutná ředěný perlivou minerálkou, s plátkem citronu a kostkami ledu. Jedinečnou chuť podtrhává také vysoký podíl ovocné složky. Sirup je extra hustý, bez umělých barviv, azobarviv, sladidel a konzervantů. Sirup je vhodný jak pro limonády k bazénu, tak také pro zahřátí na sjezdovky.

  Balení: 750 ml/1 kg.

  Složení: třtinový cukr, voda, malinový koncentrát, koncentrát aronie, citronový koncentrát, přírodní aroma, zahušťovadlo: pektiny.

 • Sirup Maracuja 44% ovoce

  199  s DPH

  Skvělá, hustá limonáda vyrobená doma s příchutí exotiky? Není nic jednoduššího! Připravte si osvěžující letní limonádu, která Vám vykouzlí úsměv na tváři. Podobně, jakobyste se procházeli po deštných pralesích v jižní Americe, nebo seděli na pláži Maracaná s letní limonádou s příchutí Maracuja.

  Pokud chcete okouzlit svou návštěvu při letní garden párty, nebo při grilovačce, zkuste sáhnout po této letní novince. Příchuť Maracuja Vás dostane!

  Balení: 750 ml/1 kg.

  Složení: třtinový cukr, voda, maracuja koncentrát, citronový koncentrát, zahušťovadlo: pektiny, přírodní aroma.

 • Sirup Okurka

  199  s DPH

  Okurková sezóna v práci? Nebo na zahradě? To se asi nestane. S námi si však můžete užít tu správnou okurkovou sezónu každý den. Oblíbenou okurkovou limonádu  v restauracích a kavárnách už nebude problém nachystat doma.

  Náš sirup zaujme netradiční příchutí a vykouzlí úsměv při každé příležitosti. Okurku můžete použít různými způsoby, u nás si pochutnáte na její lehkosti a svěžesti v našem sirupu. Sirup je extra hustý, bez umělých barviv, azobarviv, sladidel a konzervantů. Vychutnáte si tak chuť ledové limonády s naším sirupem.

  Balení: 750 ml/1 kg.

  Složení: třtinový cukr, voda, kyselina citronová, přírodní aroma, okurkové pyré, zahušťovadlo: pektiny.

 • Sirup Pomeranč 76% ovoce

  199  s DPH

  Osvěžující a extra hustý sirup s jednoduchou, ale přesto výraznou chutí pomerančů a s vysokým ovocným podílem. Klasika v podobě pomerančové limonády najde oblibu u nejednoho z nás. Pomeranče, oranžové citrusy jsou plné nejen vitamínu C.

  Balení: 750 ml/1 kg.

  Složení: třtinový cukr, voda, pomerančový koncentrát, koncentrát aronie, citronový koncentrát, pomerančová dužina, přírodní aroma, zahušťovadlo: pektiny.