ŠKOLENÍ

Všichni naši lektoři jsou profesionální baristé s dlouholetou praxí, kteří se baristice věnují již několik let. Náš školící program dosahuje výborných výsledků vzhledem k praktickým dovednostem personálu. Školení probíhá buď u nás v našem tréninkovém centru a centrále v Praze nebo u vás ve vaší provozovně.
Naše školící centrum je vybaveno profesionálními kávovary značky Astoria a mlýnky značky Fiorenzato. Při budování se bral důraz na to, aby se s použitými technologiemi dobře pracovalo.
Vaše zaměstnance naučíme vše od zeleného kávového zrna, přes pražení, skladování, až po správnou přípravu a správnou terminologii.
Školení standardně nabízíme v rámci partnerských programů, dodatečně však děláme i školení pro kávové nadšence, kteří mají kávu jako koníček. Původ kávy, druhy káv, cupping různých druhů káv, senzorické vlastnosti, příprava na doma, profesionální příprava, šlehání mléka a mléčné pěny a mnoho dalšího se naučíte v našich kurzech ukončených certifikátem.
Mimo jiné, spolupracujeme také s firmami, kterým děláme workshopy a přednášky s praktickou částí přípravy kávy. Poskytujeme poradenství v oblasti výběru kávy a kávovarů, jak do práce, tak na doma.

Pro workshop, cupping, přednášky nebo školení, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení. Školení lze také zakoupit na voucher, který vám dokážeme upravit na míru jako dárek.

KONTAKTUJTE NÁS NA TEL:  +420 606 079 705
nebo pište na e-mail: info@cofa.cz