Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Sypaný bylinný čaj Chamomile

  109 219  s DPH

  Sypaný čaj Chamomile CoFa

  Ponořte se do smyslné vůně a chuti heřmánkového čaje z Egypta. Nejen že působí protizápalově a uklidňuje, ale také pomáhá celkové relaxaci těla a dobrému spánku.

  Složení: 100% heřmánkové květy z Egypta.

 • Sypaný čaj Rooibos

  189 289  s DPH

  Sypaný čaj Rooibos CoFa

  Uvolňující a bohatá čajová chuť přinese sluneční záři z exotických dálek až na váš stůl. Vychutnejte si prémiový Rooibos čaj v horké (s citrónem, nebo mlékem), nebo ledové (s citrusemi a ledem) variantě. Protože Rooibos neobsahuje kofein, uplatní se skvěle při doplnění pitného režimu malých dětí, nebo kojících a těhotných žen.

  Složení: 100% rooibos. Krajina původu: Srí Lanka.

 • Sypaný ovocný čaj Bloody Orange

  199 369  s DPH

  Sypaný čaj bloody orange CoFa

  Pečlivě namíchaná ovocná směs pro ledové letní osvěžení i hřejivé potěšení v chladných dnech. Osvěžující kombinace citrusů, šípku a ibišku Vás přenese do sluncem zalité Srí Lanky. Náš Bloody orange sypaný čaj je skvělý na přípravu ledového ICE TEA v horkých letních dnech.

  Složení: šípky, sušené jablko, ibišek, pomerančová kůra, světlice barvířská, kousky krvavého pomeranče.

   

   

 • Sypaný černý čaj Earl Grey

  199 289  s DPH

  Sypaný čaj Earl Grey CoFa

  Vynikající chuť a mimořádná povzbuzující schopnost. To je náš sypaný čaj Earl Grey. Ať už si ho uvaříte ráno nebo v poledne, vždycky Vám udělá radost. Náš čaj je původem ze Srí Lanky, kde to s čajem doopravdy umí a patří mezi světovou špičku v produkci čaje.

  Složení: 100% černý čaj Earl Grey. Krajina původu: Srí Lanka.

 • Sypaný ovocný čaj Forest fruit CoFa

  199 369  s DPH

  Sypaný čaj Forest Fruit CoFa

  Nechte se omámit neodolatelnou vůní lesního ovoce a objevte potěšení, které přináší tohle balení prémiového čaje. Nezapomeňte, že náš Forest fruit sypaný čaj chutná skvěle i s ledem, doplněný o pár kapek medu a citrónové šťávy.

  Složení: sušené jablko, ibišek, šípek, trnky, černý bez, sušené borůvky.

 • Sypaný ovocný čaj Garden paradise

  199 369  s DPH

  Sypaný čaj Garden paradise CoFa

  Spojení pomalu sušeného ovoce a bylinek Vás přenese zpátky do babiččiny zahrádky. Šípky a plody černé bazy zaručují našemu čaji příjemnou kyselost a barvu, květy máka a slunečnice zase příjemnou vůni a chuť po bylinkách. Tohleto spojení si prostě zamilujete!

  Složení: šípky, sušené jablko, plody černé bazy, ostružiny, květy červeného máku, jalovec, hloh obecný, sušené borůvky, okvětní lístky slunečnice.

   

   

 • Sypaný zelený čaj Pure green tea

  199 289  s DPH

  Sypaný zelený čaj CoFa

  Výhody zeleného čaje jsou známe již několik století. Málokdo už ale ví, že konkrétně zelený čaj obsahuje celou řadu tělu prospěšných a velmi účinných látek, které například výrazně pomáhají snižovat krevní tlak, a díky tomu riziko výskytu mozkových příhod a infarktu. Také díky vysokému obsahu kofeinu vás může hezky „nakopnout“ do nového dne. Avšak právě kvůli vysokému obsahu kofeinu ho nedoporučujeme pít na prázdný žaludek, spíš jako doplněk k vyvážené snídani.

   

  Složení: 100% zelený čaj. Krajina původu: Srí Lanka.

 • Sypaný bylinný čaj Pure peppermint

  79 179  s DPH

  Sypaný čaj peppermint CoFa

  Silná a svěží chuť máty Vás dokáže nakopnout jak v horké, tak v ledové variantě. Kterou si vyberete vy?

  Složení: 100% máta peprná.