Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Beyond skies

  249 899  s DPH

  Směs dvou Brazilských pěstovatelných regionů a Guatemaly vás přenese přímo na kávovou plantáž zalitou sluncem. Má Nezaměnitelné aroma a chuť po mléčné čokoládě a arašídech s ovocnou dochutí po červených jablkách. Káva je pražená v medium roastu (středním pražení) aby vynikla ovocná chuť 100% Arabik. Ať už zvolíte variantu alternativní přípravy, nebo espresso, dostanete vždy skvělý výsledek.

 • Charitativní blend ALSA

  259  s DPH

  Spolek ALSA, který se věnuje starostlivosti o pacienty a šíření povědomí o onemocnění ALS, podporujeme již 5 let. Vytvořili jsme pro ně tuto speciální etiketu s jejich logem, abychom ukázali, jak můžeme společně proti bezmoci bojovat. Kávu kterou jsme vybrali je nás Barista blend s vyváženou chutí, jak pro kávové, tak pro mléčné speciality.

  #společněprotibezmoci #ALSA #kupkávupodpořalsu

  Nákupem této kávy podpoříte spolek ALSA částkou 100 Kč, které zašleme na transparentní účet spolku.

  Víc o spolku ALSA naleznete: https://www.zsalsa.cz/

   

 • NIZZA

  179 639  s DPH

  Také milujete silnou a výraznou chuť kávy, bez kyselosti? NIZZA od CoFa coffee vznikla právě pro vás. Spojením dvou Brazilských regionů  a to konkrétně kávy Brazil Yellow Bourbon a Brazil Diamond 17/18, které jsou doplněné o Indickou Robustu Cherry AA, vznikla tato unikátní směs kávy.  Vhodná jak na espresso, tak na překapávanou kávu, bez známek kyselosti, s tóny kakaa a makadamových ořechů. Káva je pražená MEDIUM DARK ROAST.

 • Automatic Blend

  205 749  s DPH

  Toto spojení káv z Brazílie, Hondurasu, Peru a Indie si zamilujeme. Automatic blend byl původně vytvořen pro přípravu kávu v automatických kávovarech, avšak jeho plné a chutné tělo s jemnou aciditou v pozadí vás nezklame ani na pákovém kávovaru. Chuť a vůni má po čokoládě, s jemným nádechem citrusových plodů a bobulovitého ovoce. Káva je pražená medium (střední pražení), pro dosažení plné crémy a to ať už se rozhodnete pro pákový, nebo automatický kávovar.

 • Barista 100

  209 790  s DPH

  Náš Barista 100 je čistá směs Arabik, pocházejících z Columbie. Styl pražení medium roast (střední pražení), nám zabezpečí jemné a chutné espresso ovocnější chuti, s nízkou aciditou v pozadí a samozřejmě se skvělou crémou. Tento typ směsy je velmi vhodný jak na espresso, tak na alternativní přípravy kávy, jako frenchpress, aeropress, nebo filtr.

   

 • Barista Blend

  199 699  s DPH

  Barista blend CoFa coffee byl vytvořen tak, aby byl vhodný pro použití na všech typech kávovarů. Jak z automatického, tak z pákového dostanete silné, intenzivní espresso s lískovo-oříškovou krémou. Vyvážená chuť kávy vám zachutná jak samotná, tak když jí doplníte o mléko. Barista blend je pražený medium roast (střední pražení kávy). Jedná se o směs kávy z Brazílie a Hondurasu s příměsí Indické robusty Cherry AA.